قصد بارداری, ناباروری
۵ معیار ساده اما مهم برای انتخاب مرکز آی وی اف (IVF)

۵ معیار ساده اما مهم برای انتخاب مرکز آی وی اف (IVF)

این روزها دیگه کلّی مرکز ناباروری و مرکز آی وی اف (IVF) وجود داره که همین موضوع باعث می‌شه انتخاب از بین اون‌ها سخت بشه. انتخاب مرکز آی وی اف (IVF) درست وقتی خیلی گیج‌کننده می‌شه که شما می‌دونین این تصمیم می‌تونه اثر مهمی روی کلّ زندگیتون داشته باشه. چند تا معیار هست که اگه حواستون باشه بهتون کمک می‌کنه یه مرکز آی وی اف (IVF) رو انتخاب کنین که براتون مناسب باشه.

نکته‌ی مهم:

 

  • این مطلب هنوز به‌طور کامل آماده نشده است و چیزی که می‌بینید نسخه‌ی اولیه‌ای از آن است.
  • مطالبی که حداقل ۱۰ نفر آن را لایک کنند، در اولویت قرار می‌گیرند.
  • اگر می‌خواهید هر چه سریع‌تر نسخه‌ی کامل‌شده‌ی این مطلب را بخوانید، می‌توانید با لایک کردن دکمه‌ی زیر ما را باخبر کنید:

 

۵ معیار ساده که تو انتخاب مرکز آی وی اف (IVF) باید در نظر بگیرین

۱. به تخصص و تجربه‌ی پزشک اون مرکز آی وی اف (IVF) توجه کنین.

بیشتر با تجربه پزشک است، بالاتر شانس که او در انواع مختلف از موارد و موقعیت های به کار گرفته و بهتر خواهد شد مجهز به پرونده شما رسیدگی بیش از حد. تجربه قابل تعویض است. مرکز آی وی اف (IVF) که در آن پزشکان هستند بخشی از تلاش های پیشگام در لقاح خارج رحمی فرآیندهای مربوط را انتخاب کنید.

۲. شفافیت تو عمل و هزینه‌های اون مرکز آی وی اف (IVF) رو در نظر بگیرین.

مرکز آی وی اف (IVF) بسیاری از لقاح خارج رحمی رخ کشیدن امروز قیمت های پایین ولی رایج است در حالی که شما در حال تحت درمان که هزینه های پنهان کردن–حساب کردن است. درمانگاه است که شفاف با شما در مورد روش ها و هزینه ها از روز اول را انتخاب کنید. کارکنان درمانگاه باید تمام هزینه های ثابت، هزینه متغیر و هر گونه هزینه های احتمالی است که ممکن است رخ دهد بسته به منحصر به فرد خود را مورد توضیح می دهد.

۳. استفاده‌ی اون مرکز آی وی اف (IVF) از تکنولوژی ها و فرآیندهای پیشرفته رو بررسی کنین.

اگر شما می توانید درمانگاه است که به شما ارائه آخرین تحولات و تجهیزات اختصاص داده شده، و سپس شما را در مرکز آی وی اف (IVF) حق هستند. به دنبال مرکز آی وی اف (IVF) است که فن آوری های به روز ترین و قابل اعتماد است.

۴. در مورد داستان موفقیت هایی که اون مرکز آی وی اف (IVF) داشته بپرسین.

به دنبال یک مرکز آی وی اف (IVF) است که سابقه موفقیت بالا. اینها درمانگاه است که مشکل ترین و متنوع ترین انواع موارد درمان شده اند. آنها احتمال بیشتری برای طیف گسترده ای از درمان ناباروری در دسترس برای هر مرحله از درمان است. موفقیت های خود صحبت می کند جلد درباره کیفیت و حرفه ای کار خود را.

۵. مودب بودن و پاسخگو بودن کارکنان اون مرکز آی وی اف (IVF) رو مدنظر قرار بدین.

مرکز آی وی اف (IVF) است که کارکنان مودبانه است که حاضر است برای پاسخ به تمام سوالات خود و ارائه مشاوره بی طرفانه شما ممکن است نیاز شما مطمئن شوید. این در می تواند شامل راهنمایی در مراحل ثبت نام در دسترس تاریخ عمومی مشاوره و یا حتی با اقامت و اسکان کمک. این به شما ایده چگونه تجربه خود را با کل تیم خواهد شد زیرا کارمند رفتار بازتابی از فلسفه مدیریت به من بدهید.

۶. روی داروها و موادی رو که تو اون مرکز آی وی اف (IVF) پیشنهاد می‌شه، کامل بخونین تا کیفیت اون‌ها رو ارزیابی کنین.

یکی از مهم ترین و گران ترین جنبه های بارداری IVF کیفیت مواد مخدر و تزریق مورد استفاده است. بسیاری از مرکز آی وی اف (IVF) استفاده ارزان تر کیفیت مواد مخدر برای کاهش هزینه است که باعث کاهش احتمال موفقیت حاملگی در طول چرخه IVF.

۷. یه مرکز آی وی اف (IVF) رو فقط بعد از اینکه درباره‌ی همه‌ی معیارها تحقیق کردین، انتخاب کنین.

انتخاب مرکز آی وی اف (IVF) است که میراث اعتماد و اعتبار، آخرین تکنیک است و تاکید بر بهداشت و کیفیت و مشتری رضایت قرار می دهد.

 

منبع: +

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید

نوشته‌هی مرتبط

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.کادرهای الزامی نشانه‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

پادکست‌های نی‌نی‌کست را به رایگان گوش کنید

پاسخ همه‌ی سوالات خودتان در مورد بارداری و بچه‌داری را به‌صورت متنی و فایل صوتی بگیرید


اپلیکیشن نی نی سو

درباره‌ی نغمه گل‌پور


سلام من نغمه هستم. یکی از سخت‌ترین بچه‌های دنیا رو به دنیا آوردم و بزرگ کردم و البته خیلی دوسش دارم. اسم پسرم فرزامه که ۹ سالشه و واسه خودش یه زبون باز اساسیه. از اونجایی که می‌دونم تصمیم به بارداری و بچه دار شدن یکی از مهمترین تصمیمات زندگی هر زنیه تصمیم گرفتم تو این وبلاگ مطالبی رو بنویسم که سختی این مسیر رو کم و لذتش رو زیادتر کنه. احساس «مادری» باید شادترین تجربه‌ی هرکسی باشه که اون رو تجربه می‌کنه اما خیلی وقت‌ها مشکلات این مسیر، تلخی اون رو بیش‌تر از شادیش می‌کنه. پس با من تو این مسیر همراه باشین.